Корзина
4245 отзывов
ZEBIX - гарантии качества и низкие цены!

Уважаемые клиенты, все заказы сделанные в воскресенье будут обработаны в понедельник. Спасибо что выбрали нас. Интернет-магазин Зебикс! Товары для дома по низким ценам

+380507664802
+380675309937
+380931700059
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Интернет-магазин Зебикс! Товары для дома по низким ценам
Корзина

Шланг поливочный растягивающийся "MAGIC HOSE" + насадка-распылитель в подарок

Новые поступления 2016 года: Качественный поливочный шланг саморастягивающийся "MAGIC HOSE" купить в интернет-магазине ПРОМТОРГ Харьков

Чудо шланг "MAGIC HOSE" необычный тем, что при наполнении водой его длина увеличивается в несколько раз. Поставляется в коробке. В комплект входит: шланг, поливочный пистолет и инструкция на английском языке с оригинальной эмблемой «MAGIC HOSE»
 

 

 

 

Чудо шланг "MAGIC HOSE" в размерах:

 Довжина шланга в початковому стані становить 5,0 метра. Що стосується ваги, то коробка з шлангом важить трохи більше 500 грам, де більша частина припає на пістолет-розприскувач.

В розкладеному вигляді

Шланг має два пластикових з'єднувача:

  • лівий для з’єднання з краном через різьбу 3/4" та 1/2" 
  • правий для з’єднання з пістолетом-розприскувачем 


Пластикова частина (ліва, фото зверху) шланга накручується на кран. Гумова прокладка забезпечує щільне з'єднання і захищає від протікань води.

Різьба внутрішня, 1/2" (мама)

Знявши перехідник, отримуємо ще одну різьблення - 3/4 " (мама)Знявши другий перехідник, отримуємо пластиковий кульовий кранДивимося що ж там усередині ... А всередині знаходиться спеціальна силіконова трубочка

Поливальний пістолет хорошої якості, зібраний добротно, нічого не бовтається. Підключати шланг до пістолета треба через пластиковий кульовий кран

Раз і підключились!

Для фіксації важеля подачі води в натиснутому стані передбачена металева петелька.

Всюди передбачені гумові прокладки

Переходимо до випробувань. Для підключення до вуличного крану треба придбати наприклад переходнічек-нахлабучку - з одного боку гумка, надягається на кран і затягується хомутом, з іншого - різьбове з'єднання відповідного діаметру (1/2 дюйма).

Ісходний стан. Кран перед пістолетом-розпилювачем закритий, це необхідно для створення тиску всередині шланга і його розтягування.

Пускаємо воду і за якісь 8-10 секунд шланг стає отаким

Тиск тримається впевнено, на місцях з'єднань як з краном так і з розпилювачем ніяких протікання немає, гумові ущільнювачі роблять свою справуПоверхня шланга під тиском виглядає ось так:

Перегнути або закритти шланг руками можна дуже легко, але як тільки його відпустити він тут же повертається у вихідне положення

Поворотом передньої частини пістолета можна вибрати один з семи режимів розпилення води. Перемикання до шланга відбуваються з невеликим зусиллям, чути гучний і чіткий звук клацання.Подивимося на режими розпилення води:

Для того, щоб повернути шланг в початковий стан необхідно злити з нього воду.
Це він зробить сам, досить перекрити кран подачі води і зафіксувати важіль розпилювача у відкритому положенні, при цьому шланг починає активно стягуватися, видавлюючи з себе залишки води.


Як ремонтувати розтягючийся шланг "MAGIC HOSE" в домашніх умовах:

Ось ще цей же шланг інших розмірів в группі товарів: "Шланги для поливу"

Отже, на закінчення зупинимося на плюсах і мінусах даного шланга.

Плюси: 

  • При наповненні водою, шланг змінює свої фізичні розміри: збільшує ширину і довжину приблизно в 2,5 - 3 рази.
  • Зворотній ефект. Коли тиск в шлангу пропадає, його форма повертається до початкових розмірів, що дозволяє зручно зберігати шланг в компактному стані.
  • Позбавлення від вузлів і перекручування. 
  • Мала вага. 
  • За допомогою спеціального "ремкомплекту" легко відремонтувати шланг в домашніх умовах! Ремкоплект можливо замовити на сайті www.promtorg.info

Мінуси 

- Верхній тканинний шар має звичку бруднитися
- Такий шланг не кинеш на землі в саду як звичайний для того, щоб кожного разу не розмотувати (шкода)

В цілому, якщо не брати до уваги, що китайці як завжди дещо перебільшують в розмірах можна вважати що річ досить цікава і корисна!

Приємних покупок.

Другие новости
  • Самоклейка на окна - быстрое и простое решение для утепления окон.
  • Купить машинки закаточные для домашнего консервирования от украинских производителей цена в оптовом интернет-магазине Промторг.